Przejdź do głównej zawartości

Real Madryt rozbił Rayo Vallecano 10:2 na Santiago Bernabeu

Taki wynik na stadionach piłkarskich zdarza się bardzo rzadko. Real Madryt pokonał Rayo Vallecano 10:2 na Santiago Bernabeu w szesnastej kolejce Primera Division

Jako pierwszy koncert strzelecki Królewskich rozpoczął Danilo. 24-letni brazylijski obrońca madryckiego giganta trafił celnie do bramki Rayo w zaledwie 3 minucie spotkania.

Goście szybko odpowiedzieli na tego gola dwoma trafieniami. W 10 minucie meczu  Keylora Navasa pokonał Antonio Amaya, a dwie minuty później bezbłędnie uderzył do bramki gospodarzy Jozabeda. Od tego meczu Rayo prowadziło z Królewskimi 2:1.

Jednak od 25 minuty inicjatywa należała tylko do piłkarzy z Santiago Bernabeu. w 25 minucie rywalizacji gola na 2:2 zdobył Gareth Bale. Walijczyk ponownie trafił w 42, 61 i 70 minucie meczu.

W 30 minucie dał o sobie znać Cristiano Ronaldo, strzelając gola. Znakomity 30-letni Portugalczyk  powtórzył ten wyczyn w 54 minucie.

Trzeci z tercetu BBC, Karim Benzema tez pokazał, że jest w formie. Reprezentant Francji trafiał w 48, 80 i 90 minucie spotkania, a Królewscy cały meczy wygrali 10:2, dosłownie miażdżąc rywala.

Galaktyczni zajmują aktualnie 3 miejsce w tabeli La Liga z 23 punktami. Liderem pozostaje Barcelona (35 pkt), a na drugiej pozycji jest Atletico Madryt z taka sama liczbą oczek, co Duma Katalonii.

Przeczytaj także:  Nowy teledysk Rihanny nagrany z Kanye Westem i Paulem McCartneyem