Przejdź do głównej zawartości

Bayern prowadzi z Realem Madryt w rewanżu LM. Czas na dogrywkę

Bayern Monachium prowadzi z Real Madryt 2:1 na Estadio Santiago Bernabeu po 90 minutach meczu rewanżowego Ligi Mistrzów

Bawarczycy wyszli na prowadzenie w 53 minucie. Wtedy gola z rzutu karnego po faulu Casemiro na Robbenie wykorzystał Robert Lewandowski. Dla Lewego to 9 gol w tym sezonie Champions League.

Królewscy wyrównali dopiero w 76 minucie po celnym uderzeniu głową zdobywcy Złotej Piłki FIFA 2017, Portugalczyka Cristiano Ronaldo.

Bayern natychmiast odpowiedział. W 77 minucie gry w polu karnym gospodarzy znalazł się Robert Lewandowski, jednak to nie ona, a Sergio Ramos skierował piłkę do własnej bramki, pokonując Keylora Navasa i mistrzowie Niemiec prowadzą z Królewskim 2:1.

Prze nami dogrywka. Przypomnijmy w pierwszym meczu góra był Real Madryt, który pokonał w Monachium Bayern 2:1 po dwóch trafieniach Cristiano Ronaldo. Dla Bawarczyków bramkę zdobył Arturo Vidal.