Przejdź do głównej zawartości

Real Madryt rozbija Gijon. Popis tercetu BBC

Real Madryt pokonał Gijon 5:1 na Santiago Bernabeu w meczu dwudziestej kolejki La Liga, a główne carty rozdawali gracze z tercetu BBC

Królewscy objęli prowadzeniu ju z w 7 minucie spotkania. Wtedy Ivana Cuellara pokonał Walijczyk Gareth Bale.

Drugiego gola dla podopiecznych Zidane zdobył w 9 minucie meczu Cristiano Ronaldo. Portugalczyk ponownie wpisał się na listę strzelców w 18 minucie.

Autorem kolejnej bramki dla Los Blancos był Karim Benzema. Reprezentant Francji celnie uderzył w 12 minucie. Trzeci z asów tercetu BBC jego drugiego gola w tym spotkaniu strzelił w 41 minucie.

Goście odpowiedzieli dopiero w 62 minucie meczu trafieniem Isma Lopeza, który pokonał broniącego w bramce Królewskich Keylora Navasa.

To drugi taki wysoki wynik madryckiego klubu w tym sezonie pod wodzą trenera Zinedine Zidane. Poprzednio Los Blancos zwyciężyli przed własna publicznością Deportivo La Coruna 5:0.

Przeczytaj także;  Justin Bieber i Xenia Deli w teledysku "What Do You Mean"